Mořský koník 2.

Nabízíme dvě základní velikosti vykrajovaček: Větší cca 9cm a menší cca 7cm

Pro individuální rozměr, dárkové balení či poukázky využijte naše doplňkové služby

...O našich Vykrajovačkách...

Vykrajovačky jsou určené pro všechny tvořivé činnosti jako je práce s polymerovými hmotami, výroba fondánových ozdob i pro běžné pečení cukroví a jiných moučníků. Zpestří tak Vaše slavnostní chvíle.

Výroba vykrajovátek probíhá technologií 3D tisku pomocí materiálu PLA, ten se vyrábí z biologicky odbouratelného plastu (na bázi kukuřice a cukrové řepy, odolný do cca 60°C), vyhovuje parametrům pro materiály určené ke styku s potravinami. Samotný výrobek certifikát nemá. Vykrajovačky jsou nevhodné pro děti do 3 let.

Před prvním použitím důkladně opláchněte, na mytí nepoužívejte myčku ani vařící vodu. Stačí pouze opláchnout ve vlažné vodě za použití běžných čistících prostředků. Při péči nepřekračujte teplotu 50 stupňů.

K vykrajovačkám doporučujeme chovat se mile a s respektem. Některé obsahují drobné části. Bohužel nemůžeme ručit za případné poškození po nepřiměřeném zacházení, stejně jako za vdechnutí drobných částí (a související zdravotní obtíže).

Barva je při výrobě použita náhodně, nelze tedy zaručit konkrétní barvu vykrajovátek, děkujeme za pochopení.

Standardní doba odeslání je 5-14 dní. Vždy odesíláme v co nejkratším možném termínu. V případě individuálních požadavků o doručení nás neváhejte kontaktovat.

Našli jste vykrajovačku, ale představovali byste si konkrétní vzor trochu jinak? napište nám svoji představu, vymyslíme řešení.

Přejeme krásné tvoření

Zvolte si variantu:

75,00 Kč

Děkujeme tvůrci za poskytnutí modelu a přikládáme odkaz: 

https://cults3d.com/en/3d-model/home/sea-horse-cookie-cutter-innessa